| | |

Leya kırşan  kimdir? Leya kırşan  serveti 2024, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Gerçek adLeya kırşan
Doğum tarihi22 Mayıs 2008
CinsiyetDişi
yaş16 yıl (2024)
DinIslam
Doğum YeriIstanbul, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
Meslekaktris, Youtuber

Leya kırşan kimdir?

Leya Kırşan, 22 Mayıs 2008’de İstanbul’da doğan Genç, Güzel ve yetenekli Türk oyuncudur. Kariyerine 2014 yılında Hayat Yolunda dizisindeki Ecem rolüyle başladı. Leya Kırsan, Adi Efsanesi, Tozkoparan ve Tozkoparan İskender dizilerindeki oyunculuğuyla tanınmaktadır.

Leya Kırsan, Instagram ve Youtube gibi sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip. An itibariyle (2024) Leya Kırsan Türkiye’de ve uluslararası alanda çok popüler olan Kuruluş Osman 5. Sezon’da Fatima rolünü canlandırıyor.

Leya Kırşan, rol aldığı projelerde yeteneğiyle dikkat çekiyor. 16 yaşındaki Kırşan, ATV’nin rekor kıran dizisi “Kuruluş Osman”ın kadrosuna katılıyor. Kulislerden sızan bilgilere göre gelecek vaat eden Leya Kırşan, “Orhan Bey”in kız kardeşine hayat verecek. Leya Kırsan, Kuruluş Osman’ın 5. sezonunda Fatima Hatun rolünü canlandıracak

Leya kırşan  Kariyeri?

Leya Kırşan oyunculuk kariyerine 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan Hayat Yolunda dizisinde Ecem karakterini canlandırarak başladı.

2015 yılında TV8’de yayınlanan ve aralarında Hazal Kaya, Merve Bulut ve Türkü Turan’ın yer aldığı Maral: En Güzel Öyküm dizisinde ana karakterin genç karakterini canlandıran Kırşan, 2015’te yayınlanan dizide de rol aldı. 2015 yılında ATV’de yayınlanan dizide Açelya Özcan ve Merve Oflaz da rol aldı. Eve Dönüş dizisinde Elif karakterini canlandırdı.

2017 yılında Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisinde Zeynep rolünü canlandırmıştır. Leya Kırşan aynı yıl TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Şadiye Sultan rolünü canlandırmış ve ayrıca Başrollerde Emel Dede, Cem Uçan, Mehmet Korhan Fırat, Cemre Baysel, Gülsim Ali İlhan, Ezgi Eyüboğlu ve Buse Varol yer alıyor.

Leya kırşan TV dizileri, Filmler ve Web dizileri

  • “Hayat Yolunda” (2014)
  • “Maral” (2015)
  • “Parçalanmış”(2015)
  • “Adı Efsane” (2017)
  • “Son İmparator” (2017)
  • “Tozkoparan”(2018)
  • “Kurucu: Osman” (2019)
  • “Fırtına İskender” (2021)
  • “Tozkoparan İskender: Gölge” (2023)
  • “Kuruluş Osman” (2024)

Leya kırşan  fotoğraflar

Leya kırşan Biyografisi Video

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 fit 1 inç
Kilosu48 kg (105 lb)
saç rengiKahverengi
göz rengiMavi
bel ölçüsü24 İnç
vücut tipiKum saati
Ayakkabı numarasıyakında güncellenecek

Leya kırşan  Eğitim

Leya kırşan, ilköğrenimini İstanbul’da tamamladı ve İstanbul Bilig Üniversitesi‘nden mezun oldu.

Leya kırşan  Ailesi

Leya kırşan Baba Adı Kirsan avukattır Annesi de İstanbul’da Avukattır. Leya küçük bir erkek kardeş. Aynı zamanda oyuncu ve Youterber. Çoğunlukla sosyal medyada kız kardeşiyle birlikte görülüyor. Leya kirsan, 2024’te erkek arkadaşı olmadığı için oyunculuk kariyerine odaklanmıştır ancak birçok arkadaşı vardır ve Seyahat etmeyi, yürüyüş yapmayı ve hayvan severliği sever. Leya kirsan’ın Luna adında bir evcil hayvanı var.

 Leya kırşan  serveti 2024

Leya kırşan oyunculuk kariyerine 2014 yılında başlamıştır ve Şimdi 2024 yılında Leya kalıcı bir Türk oyuncudur ve Drama kuruluşu Osman’da Fatima karakterini canlandırmasıyla oyunculuk becerisiyle çok ünlüdür. 2024′teki Net değeri 12 Milyon Dolar. Leya Kırsan TV Dizilerindeki oyunculuk yeteneğinin %80’ini, marka elçisi Sosyal Medya Hesabı ve Reklamlarından %20’sini elde etmektedir.

Özet

22 Mayıs 2008 İstanbul doğumlu Leya Kırşan, 16 (2024) yaşında yetenekli Türk oyuncu ve YouTuber’dır. 2014 yılında ‘Hayat Yolunda’ dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu, ‘Adı Efsanesi’ ve ‘Tozkoparan’ gibi dizilerle tanındı. Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Leya, şu sıralar büyük beğeni toplayan Kuruş Osman’ın 5. sezonunda Fatima Hatun’u canlandırıyor. Televizyondaki başarısının yanı sıra Instagram ve YouTube’da da kayda değer bir varlığı var. İstanbul Bilig Üniversitesi mezunu Leya, hukuk kökenli olup her iki ebeveyni de avukattır. 2024’teki net servetinin 12 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Leya kırşan  Facebook, Insta & Twitter Hesapları

11k takipçi

1.2M takipçi

10.5K takipçi

sıkça Sorulan Sorular

Leya Kırşan 2024 yılında 16 yaşındadır.Leya kırşan annesi babası ayrı mı?

Leya kırşan 417K Abone.

Çağan Efe Ak’ın olabilir

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir