| | |

Kerem Bürsin kimdir? Kerem Bürsin serveti 2024, yaşı, Boyu, Kilosu,Dizileri, filmer, Aile, fotoğrafları, Eğitim

Gerçek adKerem Bürsin
Doğum tarihi4 Haziran 1987
CinsiyetErkek
yaş37 yıl (2024)
DinIslam
Doğum Yeriİstanbul, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktör

Kerem Bürsin kimdir?

Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 doğumlu, film, dizi ve yayın programlarındaki çalışmalarıyla tanınan bir Türk aktördür. “Gülbeyaz” ve “Bu Şehir Arkandan Gelecek” gibi popüler Türk dizilerinde önemli roller oynayarak sektörde tanınmaya başlamıştır. Bürsin, Netflix’in “Aşk 101” dizisi gibi uluslararası projelerde de rol aldı. Güçlü bir sosyal medya varlığıyla hayranlarıyla etkileşimde bulunuyor ve güncellemeleri paylaşıyor. Profesyonel kariyeri iyi belgelenmiş olsa da

Kerem Bürsin Kariyeri?

Türk oyuncu Kerem Bürsin, kariyerinde ‘Gülbeyaz’ ve ‘Şeref Meselesi’ gibi dizilerdeki rolleriyle çığır açan bir başarıya imza attı. Bu projeler onu hem Türkiye’de hem de Ortadoğu ve Latin Amerika başta olmak üzere uluslararası alanda yıldızlığa taşıdı. Yeteneğiyle tanındı ve Türk eğlence dünyasının önemli isimlerinden biri oldu.

Kerem Bürsin Dramalar, Filmler ve Web                                            

DiziFilmlerDijital Dizi
“Şeref Meselesi” (2014)“Çocuklar Sana Emanet” (2018)“Immortals” (2018)
“Gülbeyaz” (2016)“Sadece Sen” (2014)
“Bu Şehir Arkandan Gelecek” (2017)“İyi Oyun” (2017)
“Afili Aşk” (2019)
“Sen Çal Kapımı” (2020)

Kerem Bürsin fotoğraflar

Kerem Bürsin Biyografisi Video

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 Feet 10 İnç (1,80 m)
Kilosu73 kg (160 lbs)
saç rengiAçık kahverengi
göz rengiAçık kahverengi
bel ölçüsü32 İnç
vücut tipiAtletik
Ayakkabı numarasıyakında güncellenecek

Kerem Bürsin Eğitim

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir liseden mezun oldu ve ardından pazarlama iletişimi ve işletme eğitimi aldığı Emerson College‘a gitti. Daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir üniversitede yüksek öğrenimine devam etti.

 Kerem Bürsin Ailesi

Kerem Bürsin, farklı geçmişlere sahip, çok kültürlü bir aileden geliyor. Babası Pamir Bürsin Türk asıllı, annesi Çiğdem Bürsin ise Polonya ve Alman kökenlidir. Kerem medya sektörüne girmeden önce şoför olarak çalışıyordu.

Kerem Bürsin’in ayrıca Melis Bürsin adında bir kız kardeşi vardır. Yaklaşık 105.000 Instagram takipçisi olan bir internet kişiliğidir. Melis Bürsin 2024 yılı itibarıyla 40 yaşındadır.

Kerem Bürsin, kişisel yaşamında güzelliği ve yeteneğiyle tanınan ünlü Türk oyuncu Hande Erçel ile ilişki içerisindedir. Kerem, Hande Erçel’e olan aşkını açıkça ilan ederek romantik ilişkilerini doğruladı.

Kerem Bürsin serveti 2024

Kerem Bursin’in net serveti hakkında bilginiz var mı? Kerem Bürsin’i pek fazla kişinin bilmediğini düşünüyorum ama çeşitli kaynaklar ve yapılan analizlere göre Instagram’da şu an itibariyle yaklaşık 14.5 milyon takipçiyle ciddi bir takipçi kitlesi olduğu görülüyor. Wikipedia, Forbes ve Business Insider’ın verilerine göre Kerem Bürsin’in 2024 yılında net servetinin 6 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Bu net servetin sosyal medya, oyunculuk kariyeri, oyunculuk kariyeri gibi çeşitli kaynaklardan elde edildiğine inanılıyor. marka elçisi olarak ve onaylar.

Özet

36 yaşındaki Türk oyuncu Kerem Bürsin, “Gülbeyaz” ve “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizileriyle üne kavuştu. Ayrıca Netflix’in “Love 101” dizisi de dahil olmak üzere uluslararası projelerde rol aldı. 1.70 boyunda ve 73 kilo ağırlığında olan Bürsin, atletik bir fiziğe sahip. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Emerson College’dan mezun oldu ve çok kültürlü bir aileden geliyor. Oyuncu Hande Erçel ile halk arasında ilişkisi bulunmaktadır. 2024’teki tahmini net serveti, büyük ölçüde oyunculuk kariyeri ve sosyal medyadaki varlığı nedeniyle 6 milyon dolar.

Kerem Bürsin Facebook, Insta & Twitter Hesapları

1.5 milyon takipçi

11.4 milyon takipçi

872K takipçi

sıkça Sorulan Sorular

4 Haziran 1987

İstanbul

Uzun yıllarımı Los Angeles’ta geçirdim ama memleketi İstanbul, Türkiye

İngilizce, Fransızca ve Türkiye…

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir