| |

Hande Erçel kimdir? Hande Erçel ne kadar zengin? yas, Boyu, Kilosu,Dizileri, filmer, Aile, fotoğrafları, Eğitim

Hande Ercel insta photo
Hande Erçel
Gerçek adHande Erçel
Doğum tarihi24 Kasım 1993
CinsiyetDişi
yaş29 yıl (2023)
DinIslam
Doğum YeriBandırma, Türkiye
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktris

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel, 24 Kasım doğumlu, tanınmış bir Türk oyuncu ve modeldir. Türk televizyon dizileriyle ün kazandı ve kariyerine Miss Turkey 2012 olarak başladı. 2013 yılında oyunculukla tanıştı ve kısa sürede yıldız oldu. ‘Güneşin Kızları’ ve ‘Aşk Laftan Anlamaz’ gibi dizilerdeki rolleriyle tanınan oyuncu, Türkiye’nin en çok kazanan oyuncularından biri.

Hande Erçel Kariyeri?

Hande Erçel’in kariyerindeki atılımı, 2012 yılında Miss Turkey unvanını kazanmasıyla başladı ve onu modellik ve eğlence dünyasına taşıdı. Ancak onu gerçek anlamda yıldızlığa taşıyan şey, 2013 yılında oyunculuğa adım atmasıydı. Türk televizyon dizisi “Çalıkuşu”ndaki ilk rolü oyunculuk yeteneğini sergiledi ve hızlı yükselişine zemin hazırladı.

Erçel’in dönüm noktası, izleyicilerde yankı uyandıran büyüleyici karakterleri canlandırdığı “Güneşin Kızları” ve “Aşk Laftan Anlamaz” gibi hit dizilerdeki rolleriyle geldi. Yeteneği, karizması ve ekranlardaki varlığı onu sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da sevilen bir isim yaptı.

Hande Erçel’in kariyerindeki atılımı, çok yönlülüğüne, modellikten oyunculuğa sorunsuz geçişine ve başarılı dizilerdeki stratejik rol seçimine bağlanabilir. Hande Erçel’in çok yönlülüğü ve rol seçimleri, onu dünya çapında hayran kitlesine sahip, en çok kazanan Türk oyuncu haline getirerek eğlence alanındaki konumunu güçlendirdi.

Hande Erçel Dramalar, Filmler ve Web 

DiziFilmlerDijital Dizi
“Aşk Laftan Anlamaz” (2016)“Güzel Günler Göreceğiz” (2012)“Ask 101” (2020)
“Siyah İnci” (2017)“Halka” (2021)“You Knock on My Door” (2020)
“Aşk Laftan Anlamaz: Unutamadıklarım” (2017)
“Halka” (2019)
“Azize” (2019)
“Sen Çal Kapımı” (2020)
“Sen Çal Kapımı: Bir Başkadır” (2021)

Hande Erçel fotoğraflar

Not: Fotoğrafların tamamı Instagram’a aittir.

Hande Erçel’in hayran anı

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu6 Feet 9 İnç (1,75 m)
Kilosu55 kg (121 lb)
saç rengiAçık kahverengi
göz rengiKoyu kahverengi
bel ölçüsü26 İnç
vücut tipiince
Ayakkabı numarası8.5

Hande Erçel Eğitim

Hande Erçel, Wikipedia biyografisinde de belirtildiği gibi eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde sürdürdü.

Hande Erçel Ailesi

Hande Erçel çocukluğunu büyükanne ve büyükbabasının yanında geçirdi. Yetiştirilme tarzı büyükanne ve büyükbabasından alınmıştır. Büyükannesinin adı Ahmed Be ve büyükbabasının adı Rosie Teyze’dir. Kaynağa göre çocukluğu ebeveynleri olmadan yaşıyor. Ancak yakın zamanda annesi (Aylin Erçel) vefat etmiş, babasının adı Kaya Erçel’dir. Hande’nin internet yıldızı Gamze Erçel adında bir kardeşi var.

Hande Erçel Facebook, Insta & Twitter Hesapları

1.3 milyon takipçi

31,2 milyon takipçi

678K takipçi

Özet

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 Bandırma doğumlu ünlü Türk oyuncu ve modeldir. Türk dizileriyle ün kazandı ve kariyerine Miss Turkey 2012 olarak başladı. Oyunculuktaki atılımını ise 2013 yılında Çalıkuşu dizisindeki rolüyle gerçekleştirdi. Hande, ‘Güneşin Kızları’ ve ‘Aşk Laftan Anlamaz’ gibi popüler dizilerdeki rolleriyle geniş çapta tanındı ve Türkiye’nin en çok kazanan oyuncularından biri oldu. Çok yönlülüğü, modellikten oyunculuğa sorunsuz geçişi ve stratejik rol seçimleri onun uluslararası popülaritesine katkıda bulundu. Eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde devam etti. Hande Erçel 1,80 boyunda, 121 kilo ağırlığında, açık kahverengi saçlı ve koyu kahverengi gözlüdür.

sıkça Sorulan Sorular

Evet Gamze Erçel, Hande Erçel’in kardeşidir.

Türkçe ve İngilizce Dil.

(Bambaşka Biri) Drama Türk oyuncu Burak Deniz’le

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir