| | | |

Yusuf çim kimdir, Yusuf çim serveti, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Yusuf çim fotoğraflar
Yusuf çim
Gerçek adYusuf çim
Doğum tarihi26 Eylül 1991
CinsiyetErkek
yaş32 yıl (2024)
DinIslam
Doğum Yeriİstanbul, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktör, şarkıcı, TV sunucusu ve model

Yusuf çim kimdir?

Yusuf Çim popüler bir Türk Aktör, Model, Şarkıcı ve TV sunucusudur. 26 Eylül 1991’de İstanbul’da doğdu. 2024 yılında şu anda 32 yaşındadır. Beyoğlu Anadolu Teknoloji ve Endüstri Lisesi Bilgisayar Bölümü’nden mezun oldu.

Kariyerine 2009 yılında Brands reklam & modellik ile başlamıştır. 2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasında ikinci olmuştur. 2013 yılında şarkı albümüne başlamış, Yusuf Çim ise 2014 yılında Ezra dizisi ile televizyon dizisine başlamıştır. birçok dizi ve filmde rol aldı. Çilek Kokusu (2015) ve Hayaller Ve Hayatlar (2022) dizileriyle tanındı.

Yusuf Çim çok iyi kalpli bir adamdır ve profesyonel kariyerinin yanı sıra Bu Yıl Unutma! gibi çeşitli hayırseverlik faaliyetlerinde yer aldı. Down Sendromlu çocuklara yardım.

Yusuf çim Kariyeri?

Yusuf Çim, kariyerine 2009 yılında birçok moda markasının Marka reklamlarıyla başlamıştır. Ayrıca Kiğili, Mango, Damat, Hatemoğlu ve Spencer gibi birçok moda kapak dergisinde de yer aldı. Fashion Week ve Forever Young gibi birçok defilede yer aldı ve podyuma çıktı.

Yusuf Çim, 2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve Furkan Palalı Serkan Tanırgan birinci, Yusuf Cim ise ikinci olmuştur. Yusuf Çim, ilk şarkı albümü Olsun Bi Kere’yi 2013 yılında çıkardı. Türkiye’de ve Arap dünyasında oldukça popüler olan bu albüm, aynı şarkıların 4 farklı versiyonundan oluşuyor. Çok yetenekli bir insandı ve aynı zamanda kendi programı Pyramid’i televizyon sunucusu olarak sundu.

Yusuf Çim, 2014 yılında yıldız oyuncular Yusuf Çim ve Ruveyda Öksuz’un yanı sıra Başkomiser Mustafa’yı canlandıran Ezra ile televizyon dizisine başladı. Bu dizinin yönetmenliğini Tayfun Güneyer üstleniyor. 2015 yılında Demet Özdemir‘le birlikte rol aldığı Çilek Kokusu dizisinde Burak Mazharoğlu karakterini canlandırmış, dizinin yönetmenliğini ise Adnan Güler üstlenmiştir. Bu dizi halk arasında oldukça ünlü olup Yusuf Çim ile Demet Özdemir’in kimyası izleyiciler tarafından çok sevilmektedir.

Daha sonra birçok dizide rol alarak oyunculuk yeteneğini ortaya koydu. 2022 yılında Hayaller ve Hayatlar adlı dizide Özge Gürel ve Melisa Aslı Pamuk’la birlikte rol aldı. Bu dizinin yönetmenliğini Emre Kabakusak ve Altan Dönmez üstlendi. Sinema kariyerine 2019 yılında Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmiyle başlayan Yusuf Çim, aynı yıl Hababam Sınıfı Yine filminde Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu ve Hande Katipoğlu ile birlikte Yakışıklı karakterini canlandırdı.

Yusuf çim TV dizileri, Filmler ve Web dizileri

 • “Ezra”  (2014) – TV dizisi
 • “Çilek Kokusu”  (2015) – TV dizisi
 • “Hanım Köylü”  (2016) – TV dizisi
 • “İçimdeki Fırtına, İçimdeki Fırtına”  (2017) – TV dizisi
 • “Servet”  (2018) – TV dizisi
 • “Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle, Hababam Sınıfı Yeniden”  (2019) – Film
 • “İyi Günde Kötü Günde”  (2020) – TV dizisi
 • “Akrep”  (2020 – 2021) – TV dizisi
 • “Hababam Sınıfı Yaz Oyunları”  ( 2021) – Film
 •  “Hayaller ve Hayatlar”  (2022) – TV dizisi
 • “Aldatmak”  ( 2022) – TV dizisi

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu6 fit 2 inç (1,9 m)
Kilosu70 kg (166 lb)
saç rengiKoyu kahverengi
göz rengiKoyu kahverengi
bel ölçüsü32 inç
vücut tipiAtletik
Ayakkabı numarasıDokuz

Yusuf çim fotoğraflar

Yusuf çim Biyografisi Video

Yusuf çim Eğitim

Yusuf Çim, ilköğrenimini memleketi Fatih’te tamamladı. Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Aral Üniversitesi Radyo Televizyon bölümüne katıldı.

Yusuf çim Ailesi

Yusuf ailenin en küçük üyesidir. Anne ve babasının 3 çocuğu var. Yusuf Çim, 2006 yılında 15 yaşındayken annesini kanserden kaybetti. Annesi öldükten sonra büyükanne ve büyükbabasıyla birlikte yaşadı.

Yusuf Çim şu anda 32 yaşında ve bekardı. Geçmiş ilişkisinden bahsedecek olursak Demet Özdemir (2015) ile birlikteydi.

Yusuf çim'in eşi fotoğrafları

Yusuf çim serveti 2024

Yusuf Çim çok çalışkan ve çok kiracılı bir insan. 2009 yılında modelliğe başladı ve Best Model of Turkey 2011’de ikinci oldu. Daha sonra şarkıcılık ve oyunculuğa yoğunlaştı ve iyi oyunculuk yeteneğiyle yeteneğini kanıtladı.

Şimdi 2024 yılında birçok dizi, film ve televizyon reklamında rol aldı. Net serveti 8 ila 10 milyon dolar civarında ve bu sabit bir rakam olmayacak, zamanla değişecek. Çoğunlukla gelir kaynağı oyunculuk ve şarkı söylemektir. Ayrıca Instagram’da 4,2 milyon, Facebook ve Twitter hesaplarında ise 1,5 milyon takipçiyle geniş bir hayran kitlesine sahipti.

Özet

Yusuf Çim, 1991 doğumlu Türk aktör, şarkıcı, model ve televizyon sunucusudur. İstanbul’da doğan Çim, Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Kariyerine 2009’da modellikle başlayan Çim, birçok moda markası için çalıştı ve Best Model of Turkey yarışmasında ikinci oldu. Oyunculuk ve şarkıcılık yeteneklerini sergileyerek, Türkiye ve Arap dünyasında popülerlik kazandı. Televizyon dizileri ve filmlerde önemli roller aldı. Ayrıca hayırseverlik faaliyetlerine aktif olarak katılarak topluma hizmet etmektedir.

Yusuf çim Facebook, Insta & Twitter Hesapları

1.2M takipçi

4.2M takipçi

205K takipçi

Sıkça Sorulan Sorular

26 Eylül 1991’de İstanbul’da doğan Yusuf Çim, çok yönlü bir yetenek olarak parlıyor, Türk aktör, şarkıcı, model ve TV sunucusu olarak takdir görüyor.

Ailenin en küçüğü olan Yusuf Çim, 2006 yılında annesini kanserden kaybettikten sonra teselliyi büyükanne ve büyükbabasının yanında buldu.

Yusuf Çim 2024 yılı itibarıyla evli değildir.

Yusuf Çim’in net değerinin 8 ila 10 milyon dolar arasında olduğu tahmin ediliyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir