| | |

Şükrü Özyıldız kimdir, Şükrü Özyıldız serveti, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Şükrü Özyıldız fotoğraflar
Şükrü Özyıldız
Gerçek adŞükrü Özyıldız
Doğum tarihi18 Şubat 1988
CinsiyetErkek
yaş36 yıl (2024)
DinIslam
Doğum Yeriİzmir, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktör, Model

Şükrü Özyıldız kimdir?

Şükrü Özyıldız 18 Şubat 1988 İzmir doğumlu oldukça yakışıklı bir Türk oyuncu ve modeldir. 2024 yılında şu anda 36 yaşındaydı. Çocukluğunda dövüş sanatları bilimine ilgi duymuş, aynı zamanda protugal’de kafes dövüşlerine de katılmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldı.

Kariyerine 2011 yılında Derin Sular dizisiyle başladı. Daha sonra birçok dizi, film ve web dizisinde rol aldı. Benim Hala Umudum Var (2013 – 2014), Çoban Yıldızı (2017) ve Ruhun Duymaz (2023) dizileriyle tanındı.

Şükrü Özyıldız Kariyeri?

Şükrü Özyıldız, kariyerine 23 yaşında Derin Sular dizisindeki Toprak rolüyle, dizinin yıldız oyuncu kadrosu Alican Albayrak ve Deniz Baysal’la birlikte başladı. 2012 yılında Uçurum dizisinde Avukat Tolga rolüyle yer aldı. 2013 yılında ise ünlü Türk çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Özçivit‘le birlikte Çalıkuşu dizisinde rol aldı.

Şükrü Özyıldız, 2013 yılında ünlü Türk oyuncu Berk Oktay ve oyuncu Gizem Karaca ile birlikte Benim Hala Umudum Var dizisinde Ozan karakterini canlandırdı. Bu televizyon dizisinin yönetmenleri Adnan Güler ve Deniz Akçay Katıksız’dır. İnsanlar onun dizilerdeki oyunculuğunu çok sevdi ve onlar sayesinde ünlü oldu. Daha sonra birçok dizide rol alan Şükrü Özyıldız’ın en iyi dizileri arasında 2017 yılında Türk oyuncu Selin Şekerci ile birlikte rol aldığı Çoban Yıldızı yer almaktadır.

Şükrü Özyıldız son dizi Ruhun Duymaz’da Burcu Özberk‘le birlikte Onur Karasu rolünü canlandırıyor. Yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in üstlendiği bu diziyi sevenler bu dizideki çiftin kimyasını da çok sevdiler ve Şükrü bu dizi sayesinde büyük bir üne kavuştu.

Şükrü Özyıldız sinema kariyerine 2013 yılında Ilgın karakterini canlandırdığı Neva filmiyle başladı. Türk oyuncu ve model Başak Parlak ile başrol oynadı. Daha sonra birçok filmde rol aldı, en iyi filmi 2022 yılında güzel Türk oyuncu Demet Özdemir ile Kerem karakterini canlandırdığı Aşk Taktikleri oldu ve 2023 yılında bu filmin ikinci bölümü Aşk Taktikleri 2’yi yönetti. Filmler halk arasında oldukça popülerdir. . Film ulusal ve uluslararası üne kavuştu.

Şükrü Özyıldız TV dizileri, Filmler ve Web dizileri

 • “Derin Sular”  (2011) – TV dizisi
 • “Uçurum”  (2012) – TV dizisi
 • “Çalıkuşu”  (2013) – TV dizisi
 • “Neva”  (2013) – Film
 • “Benim Hala Umudum Var”  (2013 – 2014) – TV dizisi
 • “Ulan İstanbul, Şeref Meselesi”  (2014) – TV dizisi
 • “Tatlı Küçük Yalancılar”  ( 2015) – TV dizisi
 • “Sevimli Tehlikeli”  (2015) – Film
 • “Her Şey Aşktan, Ekşi Elmalar”  (2016) – Film
 • “Kış Güneşi”  (2016) – TV dizisi
 • “Çoban Yıldızı”  ( 2017) – TV dizisi
 • “Nefes Nefese”  (2018) – TV dizisi
 • “Arif V 216”  (2018) – Film
 • “Jet Sosyete”  (2019) – Web series
 • “Akıncı”  (2021) – TV dizisi
 • “Masumlar Apartmanı”  (2022) – TV dizisi
 • “Aşk Taktikleri 2, Alice Müzikali”  (2023) – Film
 • “Ruhun Duymaz”  (2023) – TV dizisi

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu6 fit 2 inç (1,9 m)
Kilosu80 kg (176 lb)
saç rengiKahverengi
göz rengiKahverengi
bel ölçüsü34 İnç
vücut tipiAtletik
Ayakkabı numarasıDokuz

Şükrü Özyıldız fotoğraflar

Şükrü Özyıldız Biyografisi Video

Şükrü Özyıldız Eğitim

Şükrü Özyıldız, ilköğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra orta öğrenimini İzmir Lisesi’nde tamamladı. Orta öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi‘ne girdi ve bir yıl Gemi Makina Mühendisliği okudu. Daha sonra Ege Üniversitesi’nin Erasmus programı kapsamında Portekiz’e gitti. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alıyor.

Şükrü Özyıldız Ailesi

Şükrü Özyıldız’ın babası Karadeniz kökenli, annesi ise Rum’dur. Annesi o henüz 9 yaşındayken bir kazada öldü. İki kız kardeşi var, en küçük kız kardeşinin adı Burcu Özyıldız‘dır.

Şükrü Özyıldız, 2015-2016 yılları arasında Türk oyuncu Şükran Ovalı ile birliktelik yaşadı, daha sonra 2016-2018 yılları arasında internet yıldızı Rabia Yaman ile birliktelik yaşadı. Kayıtlara göre 2024 yılında büyük ihtimalle bekardı.

Şükrü Özyıldız'in eşi fotoğrafları
Şükrü Özyıldız'in eşi fotoğrafları

Şükrü Özyıldız serveti 2024

Şükrü Özyıldız, çeşitli dizi, film ve reklamlarda oyunculuk yeteneğini ortaya koymuş, oldukça yakışıklı ve yakışıklı bir Türk oyuncudur. Kariyerine 2011 yılında Derin Sular dizisiyle başladı ve 2024 yılında birçok dizi ve filmde rol aldı.

 Yani tahmini Net serveti 3 ila 5 milyon dolar arasında ve zamanla artacak. Sosyal medyada da büyük bir hayran kitlesi vardı; Instagram takipçisi 2,3 milyon, Facebook ve Twitter ise 1 milyon takipçi. Bu da başka bir gelir kaynağıydı.

Özet

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988’de İzmir’de doğmuş Türk bir aktör ve modeldir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kariyerine 2011’de “Derin Sular” dizisiyle adım atmış ve birçok dizi ve filmde yer almıştır. En bilinen projeleri arasında “Benim Hala Umudum Var”, “Çoban Yıldızı” ve “Ruhun Duymaz” yer alır. Ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır, en dikkat çekeni “Aşk Taktikleri” serisidir. Şükrü Özyıldız’ın tahmini net serveti 3 ila 5 milyon dolar arasında olup, sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Şükrü Özyıldız Facebook, Insta & Twitter Hesapları

50k takipçi

103k takipçi

10.5K takipçi

Sıkça Sorulan Sorular

Şükrü Özyıldız, 2022 yılında Aşk Taktik dizisinde Demet Özdemir ile birlikte Kerem karakterini canlandırarak ünlendi.

Şükrü Özyıldız henüz evli değildi ancak Şükran Ovalı ve Rabia Yaman ile geçmişte bir ilişkisi vardı.

Şükrü Özyıldız 18 Şubat 1988’de İzmir’de doğdu. Annesi Rum, babası ise Karadenizlidir. o iki kız kardeşti. Annesi o 9 yaşındayken öldü.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir