| | |

Özge Yağız kimdir? Özge Yağız ne kadar zengin? yas, Boyu, Kilosu,Dizileri, filmer, Aile, fotoğrafları, Eğitim

Özge Yağız çekim ekler
Özge Yağız
Gerçek adÖzge Yağız
Doğum tarihi10 Nisan 1997
CinsiyetDişi
yaş25 yıl
DinIslam
Doğum Yeriİstanbul, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halbekar
MeslekAktris,Model

Özge Yağız kimdir?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 2015 yılında “Kara Sevda” dizisindeki Selin Yılmaz rolüyle ün kazandı. Bu rolü büyük beğeni topladı ve onu Türk eğlence sektöründe yıldız olmaya itti.

Özge Yağız Kariyeri?

Özge Yağız’ın kariyer atılımı Yasak Elma dizisindeki Zeliha Yılmaz rolüyle geldi. 2018’de prömiyeri yapılan gösteri, büyük bir popülerlik ve eleştirel beğeni topladı. Mütevazi bir geçmişe sahip kararlı bir genç kadın olan Zeliha’yı Yağız’ın etkileyici tasviri izleyicilerde yankı uyandırdı. Duygusal derinliği ve özgünlüğü iletme yeteneği, ona geniş çapta övgü ve özel bir hayran kitlesi kazandırdı.

 Yasak Elma’nın başarısı, onu yıldızlığa fırlattı ve sektörde çok sayıda ödül ve adaylığa yol açtı. Yeni fırsatların kapılarını aralayan dizi, sonraki projelerde parlamaya devam etti. Bu çığır açan rol, Özge Yağız’ı muazzam potansiyele sahip çok yönlü bir aktris haline getirdi ve Türkiye’nin yükselen yıldızlarından biri konumunu sağlamlaştırdı.

Özge Yağız Dramalar, Filmler ve Web

TV DizileriFilmlerWeb Dizisi
Yasak Elma (2018-2021)Kardeşim Benim 2 (2017)Aşk Ağlatır (2019)
Adını Sen Koy (2016-2018)Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok (2018)
Kadın (2017-2018)
Aşk Ağlatır (2019)
Masumlar Apartmanı (2020-2021)

Özge Yağız fotoğraflar

Özge Yağız Hayranları

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 Feet 4 İnç (1,63 m)
Kilosu54 kg (119 lb)
saç rengiKoyu kahverengi
göz rengiKoyu kahverengi
bel ölçüsü24 İnç
vücut tipiince
Ayakkabı numarasıYedi

Özge Yağız Eğitim

Özge Yağız’ın erken yaşamı ve eğitimi hakkında kamuoyunda pek bir şey bilinmiyor. Özel hayatını gizli tutmayı başardı ve onun biçimlendirici yılları hakkında sınırlı bilgi var.

Özge Yağız Ailesi

Daha önce de belirtildiği gibi, Özge Yağız özel hayatını gizli tutuyor ve ilişkileri veya ailesi hakkında sınırlı kamu bilgisi var.

Özge Yağız ne kadar zengin

Özge Yağız’nın net değerinin 4 ila 5 milyon USD Doları civarında olduğu tahmin ediliyor. Özge Yağız’nın birincil gelir kaynakları muhtemelen dizi ve filmlerde oyunculuk, modellik atamaları, marka onayları ve çeşitli ticari girişimleri içeriyor.

Özet

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 İstanbul, Türkiye doğumlu Türk oyuncu ve modeldir. 2015 yılında Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Selin Yılmaz rolüyle ün kazandı. Çıkışını ise kendisine eleştirel beğeni ve popülarite getiren Yasak Elma dizisinde (2018-2021) Zeliha Yılmaz karakteri ile geldi. Etkileyici oyunculuk becerileri, duygusal derinliği ve çok yönlülüğü ile Türkiye’nin yükselen yıldızlarından biri haline geldi. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra modellik yaptı ve çeşitli ticari girişimlerde bulundu. Tahmini net değeri 4 ila 5 milyon ABD Doları civarındadır.

Özge Yağız Facebook, Insta & Twitter Hesapları

1,2 milyon takipçi

3,6 milyon takipçi

16K takipçi

sıkça Sorulan Sorular

Gökberk Demirci ile Özge Yağız’ın evleneceğini iddia etti

baba dizi (2022) Sol Yanim (2021)

Similar Posts

One Comment

  1. sit excepturi culpa voluptatem beatae repellat earum animi. perferendis sit earum earum aliquam quia consectetur. ut dolor dolor unde ipsa veritatis voluptatem ea autem labore at officia eveniet quia provident ex sit et. quos ad rem aut alias harum perferendis harum asperiores maxime.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir