| | |

Özge Törer kimdir? Özge Törer serveti, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Özge Törer fotoğraflar
Özge Törer
Gerçek adÖzge Törer
Doğum tarihi16 Ağustos 1999
CinsiyetDişi
yaş24 yıl (2024)
DinIslam
Doğum Yeriİzmir, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktris

Özge Törer kimdir?

Özge Törer, 16 Ağustos 1999 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. 2024 yılında 24 yaşında olup şu anda Silivri’de yaşamaktadır. genç yaşta sahne şovları kazandı. ayrıca küçük bir TV programında sunucu olarak yer aldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde okuyor.

Özge Törer Kariyeri?

Özge Törer, 2019 yılında 20 yaşındayken en ünlü Türk tarihi dizisi Kuruluş Osman‘da oyunculuğa başladı. Osman Gazi’nin ilk eşi ve Şeyh Edebali‘nin kızı Bala Hatun karakterini canlandırıyor. O güçlü bir kadın ve aynı zamanda harika bir savaşçı.

Özge Torer’in (Bala Hatun) Alaeddin adında bir oğlu vardır. kendisi de bu tarihi diziyle ünlendi. Hayranları onun oyunculuk yeteneğini ve Osman Bey ile olan uyumunu çok seviyor. Ayrıca 2020 ve 2021 yıllarında Kristal Küre Ödülleri’nde “Yılın En İyi Kadın Oyuncusu” ödülüne layık görüldü. 2024 yılında Ayaklı Gazete Ödülleri’nde “Yılın Yükselen Yıldızı” ödülünü kazandı.

Özge Torer, burak özçivit (Osman bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Faruk Aran (Alaeddin Bey), Burak Çelik (Göktuğ Alp) ve Leya Kırşan (Fatma Hatun) ile çalıştı.

Özge Törer TV dizileri, Filmler ve Web dizileri

  • ” Kuruluş: Osman ”  (2019 – 2023’te hala gidiyorum) – TV dizisi                                           

Özge Törer fotoğraflar

Özge Törer Biyografisi Video

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 ft 6 inç (1,67 m)
Kilosu60 kg (132 lb)
saç rengiSiyah
göz rengiaçık kahverengi
bel ölçüsü25 İnç
vücut tipiİnce
Ayakkabı numarasıYakında güncellenecek

Özge Törer Eğitim

Özge Törer, ilköğrenimini İzmir Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra lisede orta öğretime kaydolur. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi‘nden mezun oldu.

Özge Törer Ailesi

Özge Törer’in çocukluğu İzmir’de geçti. Daha sonra ailesiyle birlikte Silivri’ye taşındı. Babasının ve annesinin adı yakında güncellenecektir. bir erkek kardeşinin adı var, yakında güncellenecek. evli değildi ve Özge Torer’in kariyerine odaklandığı kimseyle ilişkisi yoktu.

Özge Törer serveti 2024

2019 yılında kariyerine başlayan Özge Törer, Türk süperstarı olma yeteneğine sahip olduğu gibi yılın yükselen yıldızı ödülünü de kazandı. Yani Net değerinin 2 milyon dolar olduğunu ve yıldan yıla artacağını tahmin etti.

Özet

Özge Törer, 16 Ağustos 1999’da İzmir, Türkiye’de doğmuş Türk bir aktristir. 2024’te 24 yaşındadır ve Silivri’de yaşamaktadır. Kariyerine genç yaşta sahne şovları ve küçük TV programlarında sunuculuk yaparak başladı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde eğitim aldı. En bilinen rolü, Osmanlı tarih dizisi “Kuruluş: Osman”da Bala Hatun karakterini canlandırdığıdır. 2020 ve 2021’de “Yılın En İyi Kadın Oyuncusu” olarak ödüllendirildi. Ayrıca 2024’te “Yılın Yükselen Yıldızı” seçildi. Servetinin 2 milyon dolar olduğu tahmin edilmektedir ve gelecek yıllarda artması beklenmektedir.

Özge Törer Facebook, Insta & Twitter Hesapları

830k takipçi

2M takipçi

35.5K takipçi

Sıkça Sorulan Sorular

Özge Törer, 16 Ağustos 1999’da İzmir’de doğdu.

Özge Törer’in 60 kilosu var.

Özge Törer İzmirli ama şu anda Silivri’de yaşıyor.

Özge Törer, 16 Ağustos 1999’da doğdu. 2024 yılında 24 yaşındadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir