| | |

Neslişah Alkoçlar  kimdir, Engin Altan Düzyatan’ın eşi, serveti, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Neslişah Alkoçlar  fotoğraflar
Neslişah Alkoçlar
Gerçek adNeslişah Alkoçlar
Doğum tarihi2 Aralık 1988
CinsiyetDişi
yaş35 yıl (2024)
DinIslam
Doğum Yeriİzmir, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halEvli
Meslekİnternet kişiliği

Neslişah Alkoçlar kimdir?

Neslişah Alkoçlar, 2 Aralık 1988 İzmir doğumlu internet yıldızıdır. 2024 yılında şu anda 35 yaşındadır. En zengin Türk oyuncu, yapımcı ve televizyon sunucusu Engin Altan Düzyatan’ın eşiydi. Engin Altan‘dan 9 yaş küçüktü. Ev hanımıydı ve iki çocuğu vardı. Sosyal medyada da büyük bir takipçi kitlesi var.

Neslişah Alkoçlar Kariyeri?

Neslişah Alkoçlar, kariyerine İngiltere’deki lise eğitimi sırasında voleybolcu olarak başladı. Ayrıca iki yaşında kayak yapmaya başladı. Türkiye şampiyonu milli kayakçı olarak ülkesini temsil ediyor. Doğan Holding’e ait firmada Medya reklam satış & pazarlama alanında staj yaptı.

Neslişah Alkoçlar ayrıca iki yıl Kanal D’de Reklam & Pazarlama satış elemanı olarak çalıştı. Daha sonra Alkoçlar Şirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu olarak görev yaptı. Daha sonra organik gıda şirketini kurdu. Zaman geçtikçe şirketi büyüdü ve şirketinde 100’den fazla organik ürün oluştu. Evlendikten sonra da birçok reklam filminde rol aldı.

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 fit 5 inç (1,68 m)
Kilosu52 kg (114 lb)
saç rengiSiyah
göz rengiKoyu  Kahverengi
bel ölçüsü28 İnç
vücut tipiİnce
Ayakkabı numarasıAltı

Neslişah Alkoçlar  fotoğraflar

Neslişah Alkoçlar  Biyografisi Video

Neslişah Alkoçlar Eğitim

Neslişah Alkoçlar eğitimini İstanbul’da tamamladı. daha sonra yüksek öğrenim için İngiltere’ye taşındı ve orta öğrenimini İngiltere’deki Millfield College’da tamamladı. Öğrenimi sırasında şarap sporlarına da katıldı. Kolaj sırasında voleybol oynamak ve kayak yapmak. İngiltere’deki Westminster Üniversitesi‘nden mezun oldu.

Neslişah Alkoçlar Ailesi

Neslişah Alkoçlar’ın anne ve babası İstanbul Beşiktaş’lıdır. Dedesinin adı Selim Soydan olup, Türk futbolcudur ve 4 Türkiye şampiyonluğu kazanmıştır. Büyükannesinin adı Hülya Koçyiğit‘tir ve kendisi Türk oyuncudur.

Babasının adı Ender Alkoçlar, iş adamı, annesinin adı Gülşah Alkoçlar, Türk oyuncudur. Neslişah Alkoçlar’ın Aslışah Alkoçlar adında küçük bir kız kardeşi var. Neslişah aynı zamanda internet kişiliğidir. Neslişah Alkoçlar ilk olarak 2009 yılında Batu Aksoy ile evlendi. Çift, bir yıl sonra 2010 yılında boşandı.

Neslişah Alkoçlar, 28 Ağustos 2014 tarihinde ünlü Türk oyuncu Engin Altan Düzyatan ile evlendi. Çiftin Emir adında oğulları ve Alara adında kızları olmak üzere iki çocukları var. Son zamanlarda çift, 2024’te Dubai’de yıldönümü randevusunun tadını çıkarıyor.

Neslişah Alkoçlar'nın Anne-Baba fotoğrafı

Neslişah Alkoçlar’nın Anne-Baba fotoğrafı

Neslişah Alkoçlar’in eşi fotoğrafları

Engin Altan Düzyatan'in eşi fotoğrafları

Neslişah Alkoçlar serveti 2024

Neslişah Alkoçlar, en zengin ailenin bir üyesidir, büyükanne ve büyükbabası futbolcu ve oyuncudur. Annesi oyuncu ve babası iş adamıdır. Neslişah Alkoçlar üniversite döneminde voleybolcudur. Ayrıca bazı televizyon reklamlarında da rol alıyor. Türkiye Şampiyonu milli kayakçıydı. Aynı zamanda Orgnic Food firması Raya’nın da kurucularındandır.

Neslişah Alkoçlar’ın net servetinin 3 ila 4 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Kendisi bir internet kişiliğidir ve sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Instagram’ında düzenli güncellemeler var. Her Instagram takipçisi 555K’dır.

Özet

Neslişah Alkoçlar, İzmir doğumlu bir internet kişiliği ve evli bir anne olarak bilinir. Eğitimini İstanbul ve İngiltere’de tamamladı. Türkiye’nin önde gelen sporcularından biriydi ve medya sektöründe de deneyim kazandı. Engin Altan Düzyatan ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Aile geçmişi, futbol ve oyunculuk alanında ünlü isimleri içerir. Organik gıda sektöründe de aktiftir. Tahmini serveti 3-4 milyon dolar arasındadır ve sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

Neslişah Alkoçlar  Facebook, Insta & Twitter Hesapları

1k takipçi

555k takipçi

5K takipçi

Sıkça Sorulan Sorular

Neslişah Alkoçlar ilk olarak 2009 yılında Batu Aksoy ile evlendi, 2010 yılında boşandı, ikinci olarak 2014 yılında Türk oyuncu Engin Altan Düzyatan ile evlendi.

Neslişah Alkoçlar, ünlü Türk oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın eşi ve internet yıldızıdır.

Neslişah Alkoçlar’ın Emir adında bir oğlu ve Alara adında bir kızı var.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir