| | | |

Melisa Aslı Pamuk kimdir, Melisa Aslı Pamuk serveti 2024, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Melisa Aslı Pamuk fotoğraflar
Melisa Aslı Pamuk
Gerçek adMelisa Aslı Pamuk
Doğum tarihi14 Nisan 1991
CinsiyetDişi
yaş33 yıl (2024)
DinIslam
Doğum YeriHaarlem, Netherlands
ulusal olarakDutch-Turkish
Medeni halEvli
MeslekOyuncu, Model

Melisa Aslı Pamuk kimdir?

Melisa Aslı Pamuk, Türk oyuncu, model ve Miss Turkey unvanı sahibi, 14 Nisan 1991’de Hollanda’nın Haarlem kentinde doğdu. Aslen İskenderunludur. 2024 yılında şu anda 33 yaşında olup, futbolcu Yusuf Yazıcı ile evlidir. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldı.

Melisa, modellik kariyerine 14 yaşında başlamıştır. 2009 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak “En İyi Gelecek Vaat Eden” unvanını ve 2011 yılında Miss Turkey tacını kazanmıştır. Melisa, Eylül 2011’de Brezilya’nın São Paulo kentinde düzenlenen Miss Universe yarışmasına da katılarak Türkiye’yi temsil etti.

Melisa sinema oyunculuğuna 2004 yılında Dat zit wel snor filmiyle başladı. 2010 yılında Yer Gök Aşk dizisiyle televizyona adım attı. Daha sonra pek çok dizi ve filmde rol alarak oyunculuk yeteneğiyle seyirciyi eğlendirdi. Instagram’da 5,3 milyon takipçisi vardı ve İngilizce, Türkçe, Hollandaca, Almanca ve Fransızca konuşuyordu.

Melisa Aslı Pamuk Kariyeri?

Melisa Aslı, kariyerine 14 yaşında modellik yaparak başlamış ve farklı moda sektörlerinde modellik yapmıştır. Fox’ta yayınlanan ve L’Oréal Paris’in temsil ettiği Miss Turkey 2011 ve Gizem Memiç’ten alınan Miss Turkey Tacı ile tanınan, Eylül 2011’de Brezilya’da düzenlenen Miss Universe’de Türkiye’yi temsil etmiştir.

Melisa Aslı oyunculuk kariyerine 12 yaşında ilk GSM reklamıyla başladı. 13 yaşındayken 2004 yılında Dat zit wel snor adlı kısa filmde Hayal rolüyle gösterime girdi. Daha sonra 2012 yılında G.D.O. filminde rol aldı. Elmas’ın başrolünde KaraKedi yer alıyor. Şu anda Garip Bülbül Neşet Ertaş adlı filmde Beyhan karakterini canlandırmaktadır.

Melsia Aslı Pamuk ilk televizyon dizisine 2010 yılında Fox TV’de yayınlanan Sevda Arcaoğlu’nun başrolünü oynadığı Yer Gök Aşk dizisiyle başladı ve yıldız oyuncular Birce Akalay ve Tolgahan Sayışman‘la çalıştı. Daha sonra 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Ayşe Dinçer rolünde yer aldı ve bu dizi Star TV’de yayınlandı.

Şu anda 2023 yılında Hay Sultan dizisinde Mehmet Özgür ve Kerem Arslanoğlu’yla birlikte Sofya adlı dizide başrol oynadı. Sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve izleyicilerin oyunculuk becerisini çok sevdiği, çok yetenekli ve güzel bir Türk oyuncuydu.

Melisa Aslı Pamuk TV dizileri, Filmler ve Web dizileri

 • Films
 • Dat zit wel snor (2004)
 • G.D.O. KaraKedi (2012)
 • Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit (2021)
 • Garip Bülbül Neşet Ertaş (2022)
 • Television
 • Yer Gök Aşk (2010–2013)
 • Kurt Seyit ve Şura (2014)
 • Her Sevda Bir Veda (2014)
 • Ulan İstanbul (2014–2015)
 • Kara Sevda (2015–2017)
 • Çarpışma (2018–2019)
 • Yeni Hayat (2020)
 • Kırmızı Oda (2021)
 • Hayaller ve Hayatlar (2022)
 • EGO (2023)
 • Hay Sultan (2023)

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 fit 10 inç (1,77 cm)
Kilosu59 kg (130 lb)
saç rengiKoyu kahverengi
göz rengiKoyu kahverengi
bel ölçüsü25 İnç
vücut tipiİnce
Ayakkabı numarasıYakında güncellenecek

Melisa Aslı Pamuk fotoğraflar

Melisa Aslı Pamuk Biyografisi Video

Dizipedia

Melisa Aslı Pamuk Eğitim

Melisa Aslı Pamuk, ilk ve orta öğrenimini memleketi Hollanda’nın Haarlem kentinde tamamladı. Orta öğrenimini tamamladıktan sonra Amsterdam Üniversitesi‘nin psikoloji bölümüne kaydoldu. Ancak modellik kariyeri nedeniyle okuldan ayrıldı. Daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alıyor.

Melisa Aslı Pamuk Ailesi

Melisa Aslı Pamuk’un babasının adı Kadir Pamuk, annesinin adı ise Türkan Pamuk‘tur. Ailesi İskenderunlu ve Türk kökenlidir. Şu anda İstanbul’da yaşıyordu. Kaan Pamuk adlı bir kardeşi var, kendisi de küçük erkek kardeşidir ve mesleği müzik sanatçısıdır.

Melisa Aslı, Melisa’dan 6 yaş küçük olan Türk futbolcu Yusuf Yazıcı ile evlendi. Yusuf Yazıcı Fransa’da doğdu. & Melisa ve Yusuf bir süredir yurt dışında birlikte yaşıyorlardı. İlişkilerini gizli tutuyorlar ve kamuoyundan uzak tutuyorlar. Çift nihayet 2024 yılında evlendi.

Melisa Aslı Pamuk kocasıyla fotoğrafı

Melisa Aslı Pamuk serveti 2024

Melisa Aslı Pamuk, kariyerine çok genç yaşta başlayan güzel bir Türk oyuncudur. birçok ünlü film ve dizide rol aldı. Hem Türkiye’de hem de dünyada geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Net serveti 8 ila 9 milyon dolar arasında, o zamandan beri sabit olmayan bir rakam.

Melisa Aslı Pamuk’un geçiş süreci büyük ölçüde dizi ve filmlerdeki oyunculuğuyla sağlanıyor.  Instagram’da 5,3 milyon takipçisiyle iyi bir hayran kitlesine sahip ve Instagram’ını düzenli olarak güncelliyor.

Özet

Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991’de Hollanda’nın Haarlem kentinde doğdu, Türk oyuncu ve modeldir. 33 yaşında olup, futbolcu Yusuf Yazıcı ile evlidir. 2011 Miss Turkey tacını kazandı ve Türkiye’yi Miss Universe’de temsil etti. Kariyerine 14 yaşında modellikle başladı ve oyunculuğa 2004’te Dat zit wel snor filmiyle adım attı. Yer Gök Aşk dizisiyle televizyon kariyerine başladı ve pek çok dizi ve filmde rol aldı. Instagram’da 5,3 milyon takipçisi olan Melisa, İngilizce, Türkçe, Hollandaca, Almanca ve Fransızca bilmektedir. Net serveti 8-9 milyon dolar arasındadır.

Melisa Aslı Pamuk Facebook, Insta & Twitter Hesapları

3.8k takipçi

5.3M takipçi

60K takipçi

Sıkça Sorulan Sorular

Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 doğumlu, Türk-Hollandalı oyuncu ve modeldir.

Haarlem, Hollanda’da doğdu.

2024 itibariyle 33 yaşındadır.

Türk-Hollandalıdır.

2011 Miss Turkey birinciliği ve çeşitli dizi ve filmlerdeki rolleriyle tanınır.

Türk futbolcu Yusuf Yazıcı ile evlidir.

İngilizce, Türkçe, Hollandaca, Almanca ve Fransızca konuşur.

14 yaşında modellik kariyerine başladı.

İlk filmi 2004 yılında “Dat zit wel snor” adlı yapımdır.

2010 yılında “Yer Gök Aşk” dizisiyle televizyon kariyerine başladı.

Instagram’da 5,3 milyon takipçisi var.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Net serveti 8 ila 9 milyon dolar arasında tahmin edilmektedir.

Önemli diziler arasında “Kara Sevda,” “Çarpışma” ve “Hay Sultan” bulunmaktadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir