| | |

Furkan Andıç kimdir, Furkan Andıç serveti 2024, yaşı, Boyu, Kilosu, dizileri, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Furkan Andıç fotoğraflar
Furkan Andıç
Gerçek adFurkan Andıç
Doğum tarihi4 Nisan 1990
CinsiyetErkek
yaş34 yıl (2024)
DinIslam
Doğum Yeriİstanbul, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar  
MeslekAktör

Furkan Andıç kimdir?

Furkan Andıç, Türk oyuncu, model ve yapımcıdır. 4 Nisan 1990’da İstanbul Türkiye’de doğdu. 2024 yılında şu anda 34 yaşındaydı. Çocukluğunda basketbolla ilgilendi. Ayrıca okul takımında basketbol oynadı. Yeditepe Üniversitesi’nden mezun oldu.

Kariyerine 15 yaşında başlayan oyuncu, profesyonel oyunculuk kariyerine 2011 yılında Okul Günlüğü dizisinde Mert karakterini canlandırarak başlamıştır. Daha sonra birçok dizi, film ve web dizisinde rol aldı. Furkan Andiç, Üniversite Günlüğü (2011), Tatlı İntikam (2016), Meryum (2017) ve Damat Set (2017) yapımlarıyla tanınıyor.

Furkan Andıç Kariyeri?

Furkan Andıç çok çalışkan ve çok yönlü bir insandır ve bu yolculuğa 15 yaşında başlamıştır. Aynı zamanda birçok moda sektöründe modellik yapmıştır. Furkan Andiç, oyunculuk kariyerine 2011 yılında ünlü Türk oyuncu Burak Deniz‘le birlikte Kolej Günlüğü dizisinde Mert karakterini canlandırarak başladı. Bu dizinin yönetmenliğini Feride Kaytan üstleniyor. Furkan Andiç aynı yıl Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent karakterini canlandırdı.

Furkan Andiç, 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde Selim İnan karakterini canlandırmıştır. Daha sonra birçok dizide rol aldı ve oyunculuk yeteneğiyle izleyiciyi eğlendirdi. En iyi dizisi Leyla Lydia Tuğutlu‘yla birlikte oynadığı Tatlı İntikam’dır. Kanal D’de yayınlanan bu dizi 2016 yılında Barış Erçetin tarafından yönetilmiştir.

Furkan Andiç’in bir diğer popüler dizisi ise 2017 yılında Türk oyuncu Ayça Ayşin Turan‘la birlikte çalıştığı Meryum furkan’dır. Bu dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenmektedir. Birçok dilde yayınlanan bu dizi, izleyici kitlesini çoğunlukla Hindistan ve Pakistan’dan oluşuyor. Bu dizi ulusal ve uluslararası üne kavuştu. Furkan şu anda 2024 yılında yayınlanan Yıldızlar Bana Uzak dizisinde Kadir Erdem rolünü oynamıştır.

Furkan Andic, sinema kariyerine 2017 yılında Ömer Sarıkaya’nın başrolünü üstlendiği Damat Takımı filmiyle başladı. Bu filmin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta yapmaktadır. Komedi ve romantik filmi izleyenler bu filmi severek izliyor ve Furkan Andiç’in filmdeki oyunculuğuna hayran kalıyor. Halen 2024 yapımı Kadı filminde Naşit Nefi Efendi karakterini canlandırmaktadır. Yönetmenliğini Erman Bostan’ın yaptığı komedi ve korku filmi. Ayrıca 2023 yılında Bozkır adlı internet dizisinde Payidar karakterini canlandırdı.

Furkan Andıç TV dizileri, Filmler ve Web dizileri

 • “Kolej Günlüğü, Umutsuz Ev Kadınları”  (2011) – TV dizisi
 • “Yağmurdan Kaçarken”  (2012) – TV dizisi
 • “Aşk Ekmek Hayaller”  (2013) – TV dizisi
 • “Kaçak Gelinler”  (2014 – 2015) – TV dizisi
 • “Kırgın Çiçekler”  (2015 – 2016) – TV dizisi
 • “Tatlı İntikam”  (2016) – TV dizisi
 • “Meryem”  (2017) – TV dizisi
 • “Damat Takımı”  (2017) – Film
 • “Kardeş Çocukları, Her Yerde Sen”  ( 2019) – TV dizisi
 •  “Çatı Katı Aşk”  (2020) – TV dizisi
 • “Kara Tahta”  ( 2022) – TV dizisi
 • “Bozkır”  ( 2023) – Web series
 • “Yıldızlar Bana Uzak”  ( 2023 – 2024) – TV dizisi
 • “Cadi” ( 2024) – Film

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu6 fit 2 inç (1,90 m)
Kilosu85 kg (187 lb)
saç rengiKahverengi
göz rengiEla
bel ölçüsü34 İnç
vücut tipiince
Ayakkabı numarasıYedi

Furkan Andıç fotoğraflar

Furkan Andıç Biyografisi Video

Furkan Andıç Eğitim

Furkan Andıç, ilk ve orta öğrenimini İstanbul lisesinde tamamladı. Öğrenimi sırasında okul takımında basketbol oynadı. orta öğrenimini tamamladıktan sonra. Ukrayna’daki Kiev Politeknik Üniversitesi‘nden farklı dil kursları ve ekonomi okumaya karar verdi. Kursu tamamladıktan sonra Türkiye’ye taşındı ve Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu.

Furkan Andıç Ailesi

Furkan Andiç orta sınıf bir aileye mensuptu. Annesi Boşnak kökenli, babası ise Trabzonludur. Anne ve babasının Burak, Furkan ve Baran adında 3 çocuğu var. Furkan, ailesinin ikinci oğlu olup oyunculuk ve modellik sektörüne giren tek oğludur.

Furkan Andiç şu an 34 yaşındaydı ama muhtemelen bekardı. Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile Ocak 2018’de birliktelik yaşadı ve 2018 yılı sonunda ayrıldı.

Furkan Andıç serveti 2024

Furkan Andıç, hayatı boyunca çok mücadele vermiş, basketbolculuğa başlamış inatçı bir Türk oyuncuydu. Ancak 15 yaşındayken modellik ve oyunculuğa odaklandı. 2011 yılında Üniversite Günlüğü dizisiyle oyunculuğa başladı. Daha sonra birçok dizi, film, kısa film, web dizisi ve reklam filminde rol aldı.

 Net serveti 5 ila 6 milyon dolar civarında ve bu sabit bir rakam değil, zamanla değişecek. Gelirinin çoğu oyunculuk ve sosyal medyadan geliyor. Instagram, Facebook ve Twitter’da 3,7 milyon takipçisi vardı.

Özet

Furkan Andıç, 4 Nisan 1990’da İstanbul’da doğdu. Oyunculuk kariyerine 2011’de başlayan 34 yaşındaki Türk oyuncu ve model, birçok dizi ve filmde rol aldı. En tanınmış yapımları arasında “Tatlı İntikam” ve “Meryem” bulunuyor. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nden mezun oldu. Ailesiyle orta sınıf bir çevrede büyüyen Andıç, üç kardeşten biridir. Bekar olan Andıç’ın serveti 5 ila 6 milyon dolar arasında değişmektedir ve büyük ölçüde oyunculuk ve sosyal medyadan gelmektedir.

Furkan Andıç Facebook, Insta & Twitter Hesapları

42k takipçi

3.3M takipçi

192K takipçi

sıkça Sorulan Sorular

Furkan Andıç, Türk aktör ve modeldir. 4 Nisan 1990’da İstanbul’da doğmuştur.

Andıç, 1.90 metre boyunda, 85 kilogram ağırlığındadır. Kahverengi saçlı, ela gözlü, ince yapılı bir oyuncudur.

Furkan Andıç, bekar olarak bilinmektedir.

Andıç, Türk aktör ve modeldir.

Andıç’ın serveti 5 ila 6 milyon dolar arasında değişmektedir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir