| | | |

Enes Batur kimdir? Enes Batur serveti, yaşı, Boyu, Kilosu, Ödüller, filmer, Aile, sevgilisi, Eğitim

Enes Batur'un fotoğrafı
Enes Batur
Gerçek adEnes Batur
Doğum tarihi9 Nisan 1998
CinsiyetErkek
yaş25 yıl (2023)
DinIslam
Doğum YeriAnkara, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktör, Youtuber

Enes Batur kimdir?

Enes Batur, Türk aktör ve YouTuberdır. Enes Batur, Socialblade‘e göre Mayıs 2021’de Oyuncak Avı adlı başka bir kanalda bir günde 8 milyon aboneye ulaşma rekorunu kırarak Türk sosyal medyanın en popüler isimlerinden biri. Bu yol sosyal medya dünyasında çok meşhur. 9 Nisan 1998’de Ankara‘da doğdu. 2018 ve 2019 yıllarında üç film çekti ve bu filmlerle 2018 yılında ödül aldı. Şimdi biraz YouTube kanalından bahsedelim. Kanalı Enes Batur olup 2023 yılı itibariyle 16 Milyon Abonesi bulunmaktadır. Oyun, komedi, eğlence ve günlük challange videoları yayınlamaya devam etmektedir.

Enes Batur Kariyeri?

Enes Batur, kariyerine 2012 yılında başlayan Türk oyuncu, model, YouTuber ve Instagrammer’dır. 18 Kasım 2012’de kendi adına YouTube kanalını kurdu. Çoğunlukla kendisine oyun mücadelesi videoları yüklediği yer. 2023 yılı itibariyle kanalında 16 milyon abonesi bulunmaktadır ve toplam izlenme sayısı 100 milyondur. En popüler videoları 165 Milyon izlenme ile dolunay, Biliyom 132 Milyon izlenme ile ikinci, “Olduğun Yerde Kal” ise 85 Milyon izlenme ile üçüncü en yüksek videodur. 2018’de iki, 2019’da ise bir film çekti. Başarılarının listesi aşağıdadır.

Enes Batur Şarkılar, Filmler ve Ödüller

Filmler

 • Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık (2018)
 • Kafalar Karışık (2018)
 • Enes Batur: Gerçek Kahraman (2019)

Şarkılar

 • Dolunay
 • son diss
 • biliyom
 • ayaz
 • gel hadi gel
 • sen yerinde dur
 • yüreğine inan
 • eğilimler

Ödüller

 • 2017: Altın Kelebek Ödülleri
 • 2018: Altın Palmiye Ödülleri

Enes Batur fotoğraflar

Not: Yukarıdaki fotoğrafın tamamı Instagram hesabındandır Link aşağıdadır

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 Feet 10  İnç (1,78 m)
Kilosu72 kg (160 lbs)
saç rengiSiyah
göz rengiKahverengi
bel ölçüsüyakında güncellenecek
vücut tipiAtletik
Ayakkabı numarasıyakında güncellenecek

Enes Batur Eğitim

Enes Batur Ankara‘da yaşıyor ancak doğduktan sonra ailesi Türkiye’deki Eruzemuz şehrine taşınıyor. Öğrenimini nerede yaptı? Daha sonra lise öğrenimi için Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne gitmek üzere Antalya’ya gider. Youtuber kariyeri geliştikçe Nişantaşı Üniversitesi Sinema-TV Bölümü’nde yüksek öğrenime devam ediyor.

 Enes Batur Ailesi

Enes Batur bildiğiniz gibi ailesiyle birlikte Antalya’da yaşıyor. Babasının adı Fatih Sungurtekin olup Adnanlıdır. Arzu, Enes Batur’un annesi olup Malatyalı’dır. Batur 2015’ten 2018’e kadar Başak Karahan ile birlikteydi ve kendisi de YouTuber, yaşı 25’ti. Ancak 23 Mayıs 2019’da Damla Aslanalp ve Batur’un evli olduğu haberi internette yayıldı. Ancak Haziran 2019’da Enes Batur bunun sadece sosyal medya için olduğunu duyurdu. gerçek hayatta evli değiller. 2023 yılı itibariyle Enes Batur evli değil bekardır.

Enes Batur serveti 2023

Enes Batur gelirini çoğunlukla YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarından kazanıyor. Kazançlarından bahsedecek olursak kariyerine youtube kanalıyla başlamış olup şu an itibariyle 16 Milyona yakın devasa bir abonesi bulunmaktadır. Sosyal medya dışında bir Türk aktör olan Enes Batur’un ekip analizlerine göre tahmini serveti 10 milyon dolar.

Özet

Türk oyuncu ve YouTuber Enes Batur, 9 Nisan 1998’de Ankara’da doğdu. 2023 yılında 16 milyon aboneye ulaşan YouTube kanalıyla sosyal medyada büyük bir popülerlik kazandı. Enes Batur, kariyerine 2012 yılında ağırlıklı olarak oyun videolarına odaklanarak başladı. Oyunculuğa da adım attı, birçok filmin yapımcılığını üstlendi ve ödüller aldı. “Dolunay” gibi şarkılarıyla tanınıyor ve internette çeşitli bir varlığa sahip. Enes Batur’un tahmini servetinin 10 milyon dolar civarında olduğu ve çoğunluğunu YouTube ve sosyal medya platformlarından kazandığı tahmin ediliyor. Şu anda bekardır.

Enes Batur Facebook, Insta & Twitter Hesapları

50k takipçi

103k takipçi

10.5K takipçi

sıkça Sorulan Sorular

25 yıl 9 Nisan 1998

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir