| | |

Cansu Dere kimdir? Cansu Dere serveti, yaşı, Boyu, Kilosu,Dizileri, filmer, Aile, fotoğrafları, Eğitim

Cansu Dere'nin instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar
Cansu Dere
Gerçek adCansu Dere
Doğum tarihi14 Ekim 1980
CinsiyetDişi
yaş43 yıl (2023)
DinIslam
Doğum YeriAnkara, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halBekar
MeslekAktris

Cansu Dere kimdir?

Cansu Dere, 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu, ünlü Türk oyuncu, eski Miss Turkey ve başarılı modeldir. Türk dizi ve filmlerindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayarak uluslararası tanınırlık kazandı.#

Cansu Dere Kariyeri?

Türk oyuncu ve eski Türkiye güzeli Cansu Dere, kariyerindeki atılımı modellikten oyunculuğa geçerek elde etti. 2000 yılında Miss Turkey unvanını kazanarak büyük beğeni topladı. İlk oyunculuğu “Güz Yangını” dizisiyle oyunculuk dünyasına girişi oldu. Çıkışını ise popüler Türk dizisi Ezel’deki Eyşan Atay rolüyle uluslararası tanınırlığa ulaştı. Performanslarıyla ödüller ve övgüler alan Cansu Dere, yeteneği ve çok yönlülüğüyle Türkiye ve yurtdışındaki izleyicileri büyüleyerek eğlence sektöründeki başarısını sürdürdü.

Cansu Dere Dramalar, Filmler ve Web                                                  

DiziFilmlerDijital Dizi
Güz Yangını (2005)“Gise Memuru” (2009)
“Ezel” (2009)Yahşi Batı (2010)
“Muhteşem Yüzyıl” (2011)Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011)
“Anne” (2016)“Acayip Bir Film” (2013)
“Ferhat ile Şirin” (2019)“Kardeşim Benim” (2016)
Sadakatsiz (2020-2022)
Mãe (2023)

Cansu Dere fotoğraflar

Not: Instagram hesabındaki tüm fotoğrafların Instagram bağlantısı aşağıdadır

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 Feet 11  İnç (1,80 m)
Kilosu59 kg (130 lbs)
saç rengiKoyu kahverengi
göz rengiKoyu kahverengi
bel ölçüsü24 İnç
vücut tipiince
Ayakkabı numarasıyakında güncellenecek

Cansu Dere Eğitim

Cansu Dere, orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini Arkeoloji eğitimi aldığı İstanbul Üniversitesi’nde sürdürdü. 2002 yılında Miss Universe ödülünü kazanarak tanındı. Daha sonra eğlence sektörüne girerek yeteneğini Türk filmlerinde ve dizilerinde sergiledi. Cansu Dere’nin kariyeri, tanınmış bir oyuncu ve model haline geldiği Türk medya ortamına yaptığı önemli katkılarla damgasını vurdu.

 Cansu Dere Ailesi

Cansu Dere’nin ailesi Ankara’dan geliyor; ancak ebeveynleri hakkında bilgi hazır değildir. Arda Dere adında bir erkek kardeşi var. Cansu Dere, 2023 yılında Türk oyuncu ve yazar Metin Akdülger ile birliktelik yaşamaktadır. 2018 yılından bu yana birliktelik yaşıyorlar. Cansu Dere ve Metin Akdülger’in ilişkisi kamuoyunda ilgi ve ilgi odağı oldu.

Cansu Dere serveti 2023

Cansu Dere’nin tahmini net serveti, analiz ekibimiz tarafından Wikipedia ve IMDB dahil çeşitli kaynaklara dayanarak belirlendiği üzere yaklaşık 7 milyon dolar. Modellik, oyunculuk, TV dizileri ve TV reklamlarındaki çeşitli kariyeri sayesinde servetini biriktirdi. Cansu Dere’nin mali başarısı, eğlence sektöründeki başarılarını ve birçok profesyonel faaliyetten elde ettiği önemli kazancı yansıtıyor.

Özet

Cansu Dere, 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu, ünlü Türk oyuncu, eski Miss Turkey ve başarılı modeldir. Kariyeri modellikten oyunculuğa geçiş yaparak “Ezel” gibi dizilerde ve “Gise Memuru” gibi filmlerde önemli roller üstlendi. İstanbul Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu. Modellik, oyunculuk ve TV reklamlarından elde edilen tahmini net servetinin 2023 yılında 7 milyon dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Cansu Dere’nin aile geçmişinde Arda Dere adında bir erkek kardeş bulunmaktadır ve kendisi 2018 yılından bu yana Türk oyuncu ve yazar Metin Akdülger ile birliktelik içerisindedir.

Cansu Dere Facebook, Insta & Twitter Hesapları

2M takipçi

2.8 M takipçi

65K takipçi

sıkça Sorulan Sorular

Evet Türk oyuncu, sunucu ve eski modeldir.

Sadakatsiz. 2020 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve halen devam eden Sadakatsiz

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir