Beter böcük – BeterBocuk Kanalı  serveti 2023, Kanal Geçmişi

BeterBocuk Youtube kanalı Çocuk resmi

Beter Böcük

Katıldı 13 Aralık 2012

Kategori Eğlence

Ülke Turkey

Beterböcük kimdir

Better Bocuk, eğlenceli, komedi ve zorlayıcı videolarıyla tanınan, Türkiye’de popüler bir YouTube kanalıdır. Kanal, ülkede en çok izlenen kanal olup, Türkiye’nin bir numaralı YouTube kanalıdır. Toprak, öncelikle komedi ve eğlence videolarına odaklanan kanalın içerik yaratıcısıdır. Ayrıca Toprak‘la birlikte videolarda sıklıkla yer alan küçük bir çocuk olan Arslan Beytullah, oyunculuğuyla izleyenlere ilham veriyor.

Better Bocuk youtube kanalı 13 Aralık 2012‘de yayına başladı ve Ekim 2023 itibarıyla 38,7 milyon aboneye ve 23 milyar izlenme sayısına ulaşarak Türkiye’nin en iyi YouTube kanalı konumunu sağlamlaştırdı. Kanalın en popüler videoları park ve bahçelerde çekilen, Süpermen, Batman, Örümcek Adam gibi karakterlerin yer aldığı, korku yüzleri ve mizahi içeriklere sahip kısa filmlerdir.

Beter Bocuk’un kanalında en çok izlenen video ise 12 milyon izlenmeyle “Monster Saved Kid” oldu. Bu kısa video 14 Kasım 2022’de yayınlandı. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek izleyebilirsiniz:

Canavardan Kurtulan Çocuk” videosunun bağlantısı

BeterBocuk Kanalı  serveti 2023

VidIQ & Socailblade‘e göre Beter Bocuk YouTube kanalının tahmini kazancı aylık 1,7 milyon ila 4,8 milyon dolar arasında değişiyor. Bu kanal, övgüye değer bir sıklık olan haftada 44 video yükleyerek yüksek bir video çıkışı sağlıyor. Videolarının ortalama uzunluğu yaklaşık 1 dakikadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir