| | | |

Barış Arduç’un eşi Gupse Özay – Gupse Özay kimdir? Yaş, Boy, Kilo, Kariyer, serveti, Aile

Gupse Özay'ın instagram hesabındaki fotoğrafı
Gupse Özay
Gerçek adGupse Özay
Doğum tarihiJuly 30, 1984
CinsiyetDişi
yaş39 yıl (2023)
DinIslam
Doğum YeriIzmir, Turkey
ulusal olarakTurkish
Medeni halEvli
MeslekAktris

Gupse Özay ve Ailesi kimdir?

Tanınmış Türk aktör Gupse Özay ve Barış Arduç, 2017 yılında nişanlandıklarını duyurmasıyla başlayan ses getiren bir ilişki içindeydi. İlişkileri 2020 yılında evlilikle doruğa ulaştı. Çift, 9 Eylül 2022’de evliliklerinin gelişini kutladı. Jan Asya adını verdikleri kızları. 2023’e girerken artık 1 yaşında olan Jan Asya’nın ailesi, sahilde keyifli anlar yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda Barış Arduç, kızından çok şey öğrendiğini paylaştı.

Erken yaşam ve kariyer

Tanınmış Türk oyuncu, senarist ve komedyen Gupse Özay, 30 Mayıs 1984’te İstanbul, Türkiye’de doğdu. Türk eğlence sektörüne, özellikle oyunculuk ve senaryo yazarlığı alanlarında önemli katkılarda bulundu.

Gupse Özay, Türk komedisindeki çalışmalarıyla geniş çapta tanınmaktadır. Çeşitli televizyon dizileri ve filmlerinde rol aldı ve çoğunlukla komedi rolleri üstlendi. Ayrıca birçok başarılı Türk komedi filminin senaryolarını yazdı.

Boy, Kilo ve Fiziksel Durum

Boyu5 Feet 7 İnç (1.71 m)
Kilosu56 kg (123 lbs)
saç rengiKoyu kahverengi
göz rengiKoyu kahverengi
bel ölçüsü27 İnç
vücut tipiince
Ayakkabı numarasıYakında güncellenecek

Gupse Özay fotoğraflar

Gupse Özay Eğitim

İlk eğitimini memleketi İzmir’de aldı ve daha sonra Ege Üniversitesi’nden mezun oldu.

Gupse Özay serveti 2023

Gupse Özay’nun 2023 yılındaki net serveti 1-2 milyon dolar olup, bu para farklı kaynaklardan geliyor, Instagram’dan kazanıyor. Meslek olarak mimar olup kendi ofisi ve diğer sosyal medya hesapları bulunmaktadır.

Gupse Özay Facebook, Insta & Twitter Hesapları

26k takipçi

2.1 milyon takipçi

498.5K takipçi

Özet

Türk oyuncu ve komedyen Gupse Özay, oyuncu Barış Arduç’un eşidir. 30 Temmuz 1984 İzmir doğumlu oyuncu, 2023 yılında 39 yaşındadır. Gupse Özay, tahmini net servetinin 1 ila 2 milyon dolar arasında olduğu, hem oyuncu hem de senarist olarak Türk komedisine yaptığı katkılarla tanınıyor. Instagram’da hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip olan oyuncu, Barış Arduç ve 2022 doğumlu kızları Jan Asya ile aile yaşamının tadını çıkarıyor.

sıkça Sorulan Sorular

Gupse Özay, İzmir’de Çerkes kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Altı yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç, 2020 yılında evlendi. Kızları Jan Asya’yı kamuoyundan uzak tuttular.

Jan Asya

bir kız çocuğu doğuracaktı

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir